درباره UPS

اصول اخلاقی و حرفه‌ای ما:

ما ارزش‌های زیر را به‌‌عنوان اصول اخلاقی و حرفه‌ای، پذیرفته‌ایم و در ارایه خدمات مشاوره‌ای خود به آن‌ها پایبندیم:

رضایتمندی:

رضایت مشتریان برای ما بسیار با اهمیت است، ولی ما سعادت او را به رضایت او ترجیح می‌دهیم. بنابراین اقدامات ما براساس خواسته، توان اجرایی و صلاح مشتریان‌مان خواهد بود.

رازداری:

ما، اطلاعت و اسرار مشتریان‌مان که بطور امانت دراختیار ما قرار می‌گیرد را محرمانه دانسته، آن‌را افشا نکرده و از آن برای سایر رقبا استفاده نخواهیم‌کرد

کار تخصصی:

ما فقط پروژه‌هایی را می‌پذیریم که درک متقابلی بین کارفرما و ما ایجاد شود و در آن زمینه تجربه و شایستگی لازم را داشته باشیم. بنابراین از تخصص خود فراتر نخواهیم رفت.

پاسخ گويي:

ما در مقابل خواسته‌های مشتریانمان و نیز خدمات ارایه شده به آن‌ها پاسخ‌گو بوده، صراحت(بیان مطالب بدون پرده‌پوشی) و صداقت(ابراز واقعیت‌ها) را سرلوحه‌کارمان قرارداده‌ایم.

عدم وابستگی:

خدمات مشاوره‌ای ما بگونه‌ای است که مشتریان‌مان بتوانند از وابستگی‌هایی نامعقول یا ناخواسته به مشاور، رها شوند.

UPS چیست؟

راه حل(Solution):

راه‌حل، پاسخ یا پاسخ‌های پیشنهادی در راستای حل یک سوال یا رفع یک مساله است. راه‌حل در کسب و کار، ممکن است محصول، خدمات یا شیوه‌ ارایه آن به بازار باشد. خدمات مشاوره‌ای، ترکیبی از ایده‌ها و روش‌هایی (از طراحی یک مدل کسب و کار یا طرح بازاریابی تا تعیین تکنیک‌های بازاریابی) است که مشاور درمسیر دستیابی به اهداف، از آن‌ها برای کمک به یک شرکت(برای غلبه به مشکلات و بهبود عملیات)، استفاده می‌کند.

کاربردی(Practical):

کاربردی بودن، قابلیت یک ایده یا یک روش در قدرت عملیاتی شدن آن، است. کاربردی بودن در کسب و کار، امکان انجام و تواناسازی شرکت در استفاده از راه‌حل‌های موثر برای ‌دستیابی به اهداف است. مشاور با شناخت از توانایی‌های شرکت(مالی، منابع انسانی، تجهیزات و …) امکان بکارگیری و عملیاتی کردن راه‌حل‌ها را بررسی کرده تا شرکت بتواند تحت یک پروژه، راه‌حل‌ها را اجرا کند.

منحصربه ‌فرد(Unique):

منحصربه فرد، یگانه بودن و خاص بودن است. منحصربه فرد در کسب و کار، ایجاد تمایز نسبت به رقبا با استفاده از روش‌های متفاوت اجرای راه‌حل‌ها است. همه مشتریان شرایط عمومی خاص و درعین حال نیازهای اختصاصی دارند. مشکلات کسب و کار برای اغلب شرکت‌ها یکسان است، هر پاسخی که در مواجهه با مساله‌ای به‌عنوان ایده مطرح می‌شود هم ممکن است در شرکت‌های مختلف راه‌حل فرض شود. ولی شیوه اجرایی کردن راه‌حل می‌تواند تفاوت ایجاد کند و پیاده سازی متفاوت روش‌ها، شرکت را نسبت به رقبا، منحصربه فرد می‌سازد. مشاور با ریشه‌یابی مشکل، راه‌حل ارایه می‌دهد و با شیوه متفاوت کاربردی کردن راه‌حل، می‌تواند نتایج منحصربه فرد را برای کسب و کار، به ارمغان بیاورد.

راه‌حل‌های کاربردی منحصر به‌‌فرد(UPS):

مدیریت سنتی در دهه‌های گذشته موفقیت‌هایی را به‌دنبال داشته است، اما روشی قدیمی است که به اندازه کافی برای ایجاد تفاوت در بازار رقابتی امروز، موثر نیست. زیرا بطور کلی در چند سال گذشته، پرسش‌های سازمان‌ها تا به امروز تفاوت چندانی نکرده است، اما دیگر پاسخ‌های دیروز ما برای پرسش‌های امروز سازمان‌ها کارآمد نیستند.

رویکرد ما به تغییر مدیریت سنتی در کسب و کار، UPS نامیده می‌شود. این رویکرد به مشتریان ‌ما کمک می‌کند تا ریسک‌ها را مدیریت کنند، از شانس بیشتری برای تحقق نتایج برخوردار شوند و در بازار رقابت‌پذیر شوند.

بنابراین ما ارایه دهنده راه‌حل‌هایی هستیم که با محیط بازار و نوع کسب و کارتان، متناسب است، در مرحله اجرا، موثر و کاربردی است و به‌ شیوه‌ای عمل می‌کنیم که نزد مشتریان‌تان منحصر به‌فرد باشند.

 

درباره نوید سیفی بیشتر بدانید

بازدیدها: 116

درخواست مشاوره

This site is protected by wp-copyrightpro.com